3.5.2021 | Barbora | 5 komentářů

Společné šití loungewear – vyhlášení výherkyně

Jsme opravdu rády, že nám s hlasováním o výherkyni pomáháte. Z vašich ohlasů totiž víme, že ani pro vás to není zrovna jednoduché a že adeptů na první místo máte více. Stejně tak my.

Chtěly bychom poděkovat všem soutěžícím, že šly s kůží na trh a soutěžní příspěvky poslaly. Ne každý se totiž cítí na to, aby se se svou prací veřejně prezentoval. Právě i to byl jeden z důvodů, proč soutěžní modely necháváme v uzavřené sekci našeho webu k nahlédnutí pouze předplatitelkám. A věřím, že všechny tady si vážíme práce ostatních, protože samy dobře víme, že to kolikrát nebývá zrovna procházka růžovým sadem a stále se na té cestě učíme něco nového.

Rády bychom vás proto i do dalších soutěží povzbudily, abyste se nebály soutěžní modely posílat. Přináší spoustu inspirace i pro ostatní a vy samy si možná pozvednete sebevědomí a dokážete si, že se opravdu nemáte za co stydět. Kolikrát se v redakci nestačíme divit, když nám napíšete, že jste se bály příspěvek do soutěže zaslat, protože jste někde kousek křivě prošily nebo se vám to prostě jen úplně nezdá a my na fotce vidíme úplně senzační věc.

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (03.05.2021/1:31)
Kategorie: Odstřižky...
5
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x