18.2.2021 | Jana | 5 komentářů

Šijte s námi loungewear – inspirace

Postupem času se naše móda stává pohodlnější a pohodlnější a události minulého roku tento vývoj jenom urychlily. Od rána do večera už nenosíme univerzální šaty či top, ale teplákovou soupravu. Možná se ve vašem životě nezměnilo nic, ale možná se loungewear ve smyslu oblečení na doma stalo vaší celodenní realitou. V obou případech se ale věci jako pěkná noční košilka, kombiné či pyžamo vždycky hodí. A dnešní článek vás o tom možná přesvědčí.

Oděvní průmysl dostal v době pandemie obrovskou ránu – nemá smysl nakupovat oblečení do práce, když máme home office, outfity na párty, které se nekonají, šaty do opery, kterou navštěvujeme maximálně online. Prodeje se propadly a průmysl, který stál na produkci a prodeji nového a nového zboží, skončil na konci sezony s podobně plnými sklady, jako ji začal. Spousta firem proto hledala cesty, jak zachránit holou existenci a vlastní řada loungewear byla logickým krokem.

Zákaznice firem specializujících se na velké romantické róby jako Monique Lhullier se tak mohly těšit na podobně laděnou teplákovou soupravu, milovníci Diora na pyžama s jejich ikonickým potiskem, minimalisté u nás zase mohli pod stromečkem najít teplákovku od Hany Zárubové.

Zdroj: Monique Lhullier

Zdroj: Dior

5 1 hlas
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Jana (18.02.2021/1:41)
Kategorie: Loungewear, Šijte s námi
5
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x