21.12.2020 | Barbora | 2 komentáře

Vánoční přání

Milé čtenářky a čtenáři,

chtěly bychom vám popřát krásné svátky. Pro každého to zcela jistě znamená něco jiného, a ať už si přejete strávit Vánoce v kostkovaném flanelovém pyžamu u televizních pohádek nebo dennodenním pendlováním na lyžařské vleky, přejeme vám, abyste je strávili bezpečně, ve zdraví a s dobrou náladou.

Já osobně si již několikátý rok v řadě představuji, že o Vánocích to proběhne jak v nějakém romantickém filmu – nasněží bílý sníh, který budu pozorovat z tepla domova, zpoza okna, doma vydrží svátečně naklizený pořádek, děti se budou po bytě pohybovat v poklidném tempu a s nízkou úrovní hlučnosti a budou mne obdařovat širokými šťastnými úsměvy a ochotou s čímkoliv pomoci. Společně si zahrajeme spoustu deskových her nashromážděných za několik posledních let, společně zhlédneme spoustu známých i neznámých filmů a pohádek, společně podnikneme procházky zasněženou přírodou. Jídlo se vyřeší tak nějak samo a stále ho bude dostatek a každý bude s chutí jíst, co dostane naservírováno (a nikdo z toho neztloustne). Večerní sklenka dobrého vychlazeného vína s manželem a volný čas na šití bude k tomu navíc jako bonus. Je mi ale jasné, že to vše vezme za své již při prvním kole Člověče, nezlob se.

Takže doufám, že vaše představy jsou trochu reálnější a že si svátky užijete podle svého. Já budu ráda, že mám konečně 14 dní dovolené v kuse a budu se je snažit využít podle možností tak, abych splnila svá očekávání aspoň částečně. Dorazila mi spousta krásných látek, na některé už mám projekty vymyšlené, některé byly kupovány jen tak, do zásoby, a budou čekat, až se něco naskytne. Těším se na listování svou sbírkou časopisů se střihy a další plánování. 

Ráda bych vám ještě připomněla naši soutěž ke společnému šití kožené bundy. Nezapomeňte, že fotografie vašich modelů včetně krátkého popisu můžete zasílat na náš mail info@stehzastehem.cz až do neděle 3. ledna, takže k dokončování krásně využijete i svátky. Každý soutěžní snímek bude zařazen do hlasování a vítěze vyberete vy, naše čtenářky a čtenáři. Výherkyně tentokrát získá poukaz v hodnotě 2000 Kč do některého z vybraných obchodů či e-shopů. Zároveň každá účastnice získá měsíc předplatného zdarma, o který jí prodloužíme předplatné stávající. Budeme se těšit a netrpělivě vyhlížet vaše soutěžní příspěvky.

Do Nového roku vám přejeme především hodně zdraví.

 

 

 

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora (21.12.2020/4:07)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Alexandra
3 let

Milá pani Barbora aj všetky tvorkyne Stehu – vďaka za inšpirujúce čítanie počas celého roka a aj Vám pekné sviatky!

Zdeňka
3 let

Vážené dámy ze Stehu, také vám chci poděkovat za zdejší báječné čtení, za všechen čas, energii a lásku, které dáváte do vašeho šití, a do nového roku přeju hlavně pevné zdraví!

2
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x