9.11.2020 | Barbora Jana | 20 komentářů

Soutěž o účast na březnovém kurzu

A je to tu!

Když jsme začaly plánovat naše jarní kurzy, říkaly jsme si, že by bylo fajn uspořádat opět soutěž o jedno místo na kurzu, a to konkrétně na první termín o víkendu 27.-28.3.2021 (na tento termín jsme jedno místo rezervovaly, protože kurzy se i kvůli omezenému “pandemickému” počtu míst zaplnily vlastně hned po prvním článku. Pokud ale jste už přihlášené na dubnový termín a vyhrajete, můžete se také soutěže zúčastnit a výhru uplatnit i v dubnu). Kurz se koná v Praze opět v Animika Hub, téma kurzu je volné, takže můžete šít prakticky cokoliv. Je to ideální příležitost, jak se ve svém šití posunout dál, třeba se pustit do projektu, do kterého byste se samy bály jít, nebo se pustit do svého modelu snů… Na kurzech už jsme šily kabáty, sáčka, couture šaty, svatební modely, chanel kabátky, kalhoty, ale i třeba “obyčejné”, nicméně skvěle padnoucí úpletové modely. Pro dokreslení reportáž naší věrné kurzistky Ireny o tom, co vše se může na kurzech stát, najdete tady.

V pátek před kurzem vám zase budeme k dispozici na pražských Vinohradech, abychom vám pomohly s nákupy látek (pokud by pro vás nákupy naživo o den dříve nebyly možné, samozřejmě poradíme i s výběrem v e-shopech). Pokud budete potřebovat poradit s plánováním vlastního projektu, jsme vám online k dispozici i před kurzem.

Podmínky soutěže jsou jednoduché: soutěž je určena pro ty z vás, které mají půlroční, roční nebo dvouletou variantu předplatného a do komentáře pod článek nám napíší, co jim v šití dalo v poslední době nejvíc zabrat. Čas máte do neděle 15.11.2020 a v pondělí se můžete těšit na slosování – pokud technika dovolí, tak jej zase budete moci sledovat živě na našem Instagramu. Těšíme se!

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora Jana (09.11.2020/7:41)
Kategorie: Odstřižky...
20
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x