29.10.2020 | Barbora | 4 komentáře

Košile s flitry

Musím přiznat, že tahle látka mi dala docela zabrat.

Jedná se o krešovaný hedvábný šifon s 3D puntíčky posetými drobounkými flitříky. A mohu potvrdit, že každé ze slov popisující daný materiál prakticky zvyšuje level náročnosti zpracování. Látku jsem kupovala přes internet z e-shopu Zanandrea Tessutti z Itálie (jehož majitelce u nás podomácku přezdíváme Ďábel, protože co látka, to ďábelské pokušení :)). Prostě se mi na internetovém obrázku látka moc líbila, ty flitříky byly neodolatelné.

Prvně jsem se trochu zarazila, když látka přišla v balíčku domů. Třpytky se začaly pomalu ale jistě snášet nejen na mě, ale i všude okolo. V tu chvíli mi došlo, že pokaždé, když se do něčeho z takové látky obléknu, budu za sebou trousit lesklý třpytivý poprašek a všichni budou vědět, kudy jsem prošla.

Už při objednání jsem měla vidinu hladké košile, kterou budu moct nosit k černým džínům nebo koženým kalhotám. Věděla jsem, že co nejjednodušší střih bude nejvhodnější, ale zároveň jsem chtěla něco trochu zajímavého. V časopise Nahtrends 6/2019 jsem našla košilové šaty s půlkulatými vsadkami na bocích.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (29.10.2020/11:31)
Kategorie: Příběhy našeho šití
4
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x