19.10.2020 | Barbora Jana | 14 komentářů

Šijte s námi koženou bundu – naše modely a soutěž

Možná jste se tentokrát společného šití zalekly víc, než kdy jindy. A třeba jste se do něj ani nepustily jen proto, že se kůže bojíte. Ano, je to drahý materiál, těžko se shání, někdo k ní má odpor třeba i z přesvědčení nebo v kontextu svého životního stylu. Ale je možné přetavit tento strach do pouhého respektu, protože na šití kůže není vlastně nic tak složitého. Jde jen o větší pečlivost a uvědomění si, že pořekadlo “Dvakrát měř a jednou řež” v tomto případě platí ještě trochu víc než u látky. A jakmile jednou z kůže něco ušijete, pak už se bát rozhodně nebudete.

Takže pokud stále váháte a toto společné šití ještě pořád obcházíte obloukem a přejete si, aby už tomu byl zase konec, zkuste se zamyslet, jestli by nebylo dobré odhodit obavy a přeci jen se do toho pustit. Určitě nebudete litovat, protože až na sebe obléknete vlastnoručně ušitou koženou bundu, tak si stoupnete pyšně před zrcadlo a řeknete si, že jste neskutečně šikovná a že nebylo vůbec třeba z toho mít takový strach.

A jen tak mezi námi – doporučuji do bundy všít nějakou svou značku nebo ji ozvláštnit něčím osobním, abyste mohly na první dobrou dokázat, že je to vaše práce. Protože vám to moc lidí nebude chtít uvěřit. Ušít koženou bundu přeci není jen tak! Jenže vy už budete vědět, že je… 🙂

Bára

Jsem moc ráda, že jsme tentokrát do společného šití zařadily právě koženou bundu. Bylo to takové malé popíchnutí, abych si konečně ušila přesně takovou, jakou jsem chtěla. Mohla jsem se tedy do ní pustit sama, ale musím říct, že cokoliv šijeme tímto společným způsobem mě baví daleko víc, protože to mohu s holkama sdílet a řešit v reálném čase.

Od té doby, co jsem bundu došila, tak mám pocit, že ji nosím snad dennodenně, když je vhodné počasí. Na konci léta jsem ji využívala hodně na šaty při večerních procházkách a nyní v ní sedím prakticky pořád v kanceláři. Elastická kůže je opravdu moc pohodlná. V ničem neomezuje a tím, že je bunda opravdu hodně na tělo, tak nemám pocit, že mám na sobě bundu, ale spíš pohodlné sáčko nebo svetřík.

 

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora Jana (19.10.2020/2:37)
Kategorie: kožená bunda, Šijte s námi
14
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x