17.10.2020 | Barbora Jana | Žádný komentář

Na jaře chystáme další kurz…

…pokud to tedy situace dovolí. Zatím se ale těšíme a těšíme se moc, protože to bude první kurz po dlouhých dvou letech. Janina Eliška totiž už bude na jaře dost velká na to, aby zvládla víkend bez maminky, takže jsme si sedly nad diáři a naplánovaly hned dva termíny.

Kurz bude mít jako již tradičně volné téma – volíte si obtížnost i oděv, který budete šít, my dohlídneme na to, aby vám vše perfektně sedělo a aby se technologické postupy setkaly s vašimi očekáváními a zaručovaly dokonalý výsledek.

Ať se chcete pustit do šatů, saka či snad kožené bundy, budeme vám maximálně nápomocné, což umožňuje omezený počet účastnic. Budeme předpokládat, že i na jaře budou povolené akce do 10 osob, takže maximální počet míst máme 7 pro každý víkend, nicméně v případě zájmu si vás po vyčerpání kapacity napíšeme jako náhradníky a pokud bude situace růžovější, může vás být i 10.

Teď už ale k technickým věcem: kurz se bude konat v termínech 27.-28.3. a 17.-18.4.2021 v Animika Hubu s tím, že pátek před kurzem je vyhrazený nákupům na Vinohradech. Bohužel jsme byly nucené malinko zvednout cenu, pro předplatitelky je víkend za 3900,-, oba víkendy za 7200,- (pro nepředplatitelky 4500/8500). Kurzy si můžete nechat i nadělit k Ježíšku či narozeninám. Hlásit se můžete na mailu info@stehzastehem.cz

P.S.: Ještě před Vánoci budeme o jedno místo soutěžit, takže už můžete začít přemýšlet, co byste si třeba v rámci kurzu ušily.

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (17.10.2020/4:56)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x