5.9.2020 | Jana | 13 komentářů

Parní soap opera

Začíná nový školní rok a s ním i trochu napětí, očekávání a nervozity, jestli tento ročník proběhne standardně, nebo zase ne. Zároveň se náš web vrací do běžného provozu, což znamená, že se počínaje dneškem můžete každý druhý týden těšit i na sobotní článek. Teď už ale k tématu dnešního článku, což je pokračování příběhu, který začal před 8 lety. 

Před více než dvěma lety jsem řešila problém s parním generátorem, u kterého se mi po 6 letech proděravěla nádoba na vodu. Náhradu jsem našla v generátoru Polti a celé dva roky jsem byla se svým výběrem naprosto spokojená.

Do vody na žehlení jsem pravidelně přidávala vodičku na odvápnění, takže jsem vlastní nádržku žehličky čistila za celou dobu dvakrát. Vodička ale došla a zároveň jsem v rámci uzavření školky od března do půlky srpna tohoto roku šila jen silou vůle a neměla skoro na nic souvisejícího čas. Generátor v té době začal trochu zlobit v tom smyslu, že produkce páry nebyla jako dřív. Když šla dcera konečně do školky, žehlička zlobila víc a víc, tak jsem se rozhodla jí dát generální úklid. Projela jsem ji jiným přípravkem a vyčistila nádobu, i když kontrolka znečištění to nevyžadovala.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Jana (05.09.2020/3:00)
Kategorie: Odstřižky...
13
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x