31.8.2020 | Barbora Jana Petra | 7 komentářů

Šijte s námi koženou bundu – co budeme šít

Naše společné šití se pomalu dostává z přípravné fáze do té realizační a v dnešním textu vám představíme naše vybrané modely. Snažily jsme se, aby byly opravdu různorodé a dokázaly inspirovat co nejvíce z vás.

Bára

Já měla při tomto výběru prakticky hned jasno. Jakmile se totiž jedná o nějakou větší investici, řadím se mezi velmi konzervativní investory a pokaždé vyberu něco střízlivého a nadčasového. A hlavně jednoduchého. O barvě jsem neváhala ani chvilinku, černá byla jasná odpověď. A chtěla jsem jednoduchou, hladkou a krátkou bundu, kterou bych mohla vzít třeba na letní šaty. Bez prošívání, nakládaných kapes a tak.

Vogue 1517

Tento střih vychází z původního modelu od návrhářky Anne Klein, který se na pultech prodával v této podobě.

Střih jsem měla koupený už dávno. Objednávala jsem ho ještě kdysi z Ameriky z Vogue, když byla nějaká výhodná slevová akce. Bylo to totiž přesně to, co jsem kdysi hledala, když jsem si bundu kupovala. Nemohla jsem totiž takovou nikde sehnat. A kdo ví, třeba když konečně budu mít tu mou klasiku, mohla bych se odvážit jít i do něčeho trochu ostřejšího. Ty křiváky mě totiž začínají dost lákat.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora Jana Petra (31.08.2020/4:48)
Kategorie: kožená bunda, Příběhy našeho šití
7
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x