30.6.2020 | Jana | 1 komentář

Změny na webu

Někdy nám život přinese nečekaná překvapení, ať už pozitivní či méně pozitivní. Snažíme se ze všech sil, aby se tato překvapení nijak nedotkla chodu webu, ale bohužel ne vždy se to podaří. Včera jste se z tohoto důvodu nedočkaly článku, za což se moc omlouváme. Místo včerejšího článku se ale můžete těšit na další text v pondělí 6.7., kdy jsme  vzhledem k svátku a začátku prázdnin měly mít volný den. Dnes vám přinášíme jen krátké povídání o změnách na webu a informace, jak to bude o prázdninách. 

Jedním z důvodů, proč máme rády dotazníky, kde nám píšete, co byste na webu chtěly změnit, je fakt, že jde o anonymní záležitost, takže se nebojíte (konstruktivní) kritiky. Za ni jsme moc rády, protože díky tomu můžeme web posouvat dál a dál. Tentokrát je těch novinek docela dost, takže jsme se rozhodly je popsat v extra článku.

Menu

Vzhledem k přibývajícím společným šitím jste nás prosily, zda by se k jednotlivým tématům nešlo nějak jednoduše proklikat. Trochu jsme poupravili s naším webmasterem menu a díky tomu se k jednotlivým šitím dostanete přes něj. (Jak na počítači, tak i v mobilní verzi.)

Galerie

Dalším vaším návrhem bylo vytvoření galerie pro výtvory čtenářek. Dlouho jsme zvažovaly, jakou formou ji udělat a nakonec jsme se rozhodly, že bude přístupná jen předplatitelkám. Obrázky do galerie můžete vkládat již nyní a moc se na ně těšíme!

(Po vložení obrázků a doprovodného textu musíme příspěvek schválit, takže jej neuvidíte v galerii okamžitě. Je to daň za jednoduché technické řešení samotné galerie.)

Mapa

O špendlíkové mapě mluvíme už od začátku existence webu a nakonec se podařilo! Do mapy se můžete přidat již teď v záložce “Můj účet” – Edit profile.

Mapu přidáme během pár dní a bude viditelná pro všechny registrované uživatele. Nemusíte zadávat celou adresu, ale stačí jen město/oblast.

Změny v předplatném na zkoušku

Původní formát předplatného na zkoušku jsme dost diskutovaly a měnily, protože jsme nevěděly, jaká bude odezva a co bude naším případným předplatitelkám více vyhovovat, aby si náš web mohly opravdu vyzkoušet a zjistit, jestli jim předplatné za to stojí. Po chvíli trvání tohoto předplatného jsme si dosavadní průběh vyhodnotily a udělaly v změny. Zkušební předplatné nyní trvá jen 10 dní, ale přístup máte k článkům, které vyšly měsíc před zahájením předplatného.

Ze současných změn je to vše a pokud máte nějaké další připomínky/přání, určitě se nebojte nám napsat.

Teď už krátké info, jak budeme fungovat o prázdninách: jako každý rok nebudou v prázdninovém provozu vycházet sobotní články a v termínu 27.7.-9.8. budeme mít dovolenou. Hned po jejím skončení se můžete těšit na další společné šití, kdy stejně jako loni na podzim budeme šít ikonický kus do šatníku.

Přejeme vám krásné léto a pokud možno i hodně šití.

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (30.06.2020/10:45)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Petra
3 let

Omlouvám se všem především já, protože k hektickému pracovnímu nasazení na začátku krumlovské sezóny přibyl nečekaný úraz v rodině a to byla ta pomyslná poslední kapka, který mě úplně odstavila ze stehového provozu. Tento týden jsem měla mít články na starost povětšinu já, takže se moc omlouvám jak čtenářkám, tak kolegyním v redakci za tato nouzová řešení. Díky moc za pochopení a za podporu.

1
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x