4.5.2020 | Barbora | 7 komentářů

Vyhlášení soutěží a hlasování o zavinovacích šatech

Mým dnešním prvním milým úkolem je vyhlásit výherkyni soutěže o overlock. Od firmy Garudan jsme overlock Leader získaly jako materiál k recenzi, abychom jej představily našim čtenářkám a případným budoucím zákaznicím značky Garudan. Naším testováním prošel bez ztráty kytičky a my se rozhodly jej věnovat některé z našich předplatitelek, která se přihlásí do losování zasláním krátkého komentu pod článek a případně sdílením příspěvku na sociální síti.
Aby bylo vše co nejvíc fér, losování probíhalo živě na instagramu. Výherkyní se tedy stává Lucie S. a my blahopřejeme. Spojíme se emailem a dohodneme podrobnosti o předání.

Druhá soutěž, o které dnes bude řeč, je zakončením našeho posledního společného šití zavinovacích šatů. Plánovaly jsme, že tradičně výherkyni vybereme na základě našeho hlasování v redakci. Ale vaše návrhy, že byste se rády do hlasování zapojily také a že byste rády viděly i ostatní modely, nás přivedla na myšlenku, že tentokrát zkusíme poněkud rozdílný způsob.
Ukážeme vám tedy zde všechny zaslané soutěžní fotografie a jakožto naše předplatitelky získáváte možnost se na výběru výherkyně podílet. Hlasovat se bude přes krátký dotazník, na jehož odkaz natrefíte na konci článku.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (04.05.2020/2:54)
Kategorie: Odstřižky...
7
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x