30.4.2020 | Barbora | 6 komentářů

Tanya Taylor – Octavia Dress

Teprve v roce 2012 založila tehdy 26letá Tanya Taylor svou značku. Nepatří zatím mezi věhlasné designéry, ale věřím, že její tvorba vám bude sympatická. Jejím mottem, kterým definuje své klientky, totiž je: Naše ženy sdílí pohled na svět, ne velikost šatů. A ne nadarmo se o jejím oblečení říká, že jeho pravý účel je, aby se ženy cítily plné života, žensky a sebejistě. Všechny její modely se vyrábí i v plus size velikostech a barvami opravdu hýří. Oblíbily si ji i takové módní ikony jako Michelle Obama či Gigi Hadid.
Tanya Taylor (Zdroj: www.tanyataylor.com)
Cena jejích modelů sice není závratná jako u Diora, ale na naše poměry je vysoká i tak. Proto jsem vám dnes chtěla ukázat, že ušít podobné šaty jako od známého designéra není zase tak složité.
Šaty Octavia dress se mi líbily kvůli zajímavě řešeným zádům. Přední díl je velmi jednoduchý a vázačky pak lehce zakamuflují bříško. Jejich běžná cena je v přepočtu na koruny přibližně 12600 Kč, ve slevě je seženete za přibližně 5700 Kč. Materiál úplet, složení 95% viskóza, 5% elastan, bez podšívky. Což je tedy fakt dost. I po té slevě.
Já jsem si pro napodobeninu těchto šatů koupila viskózový úplet. Vzala jsem raději 3 metry po 360 Kč, ale docela dost mi nakonec ještě zbylo, 2,5 m by bylo i s velkou rezervou. Zůstala jsem věrná výraznému potisku, protože i vzory u Tanyi Taylor bývají hodně barevné.
Prošla jsem šanon se svými založenými střihy a narazila jsem na Nettie bodysuit od Closet Case Patterns. Což bylo přesně to, z čeho jsem potřebovala vyjít.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (30.04.2020/2:20)
Kategorie: Odstřižky..., Příběhy našeho šití
Štítky:
6
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x