13.4.2020 | Barbora | 22 komentářů

Soutěž o overlock

A je to tady! Jak jsme již minulý týden avizovaly, dostaly jsme od firmy Garudan nabídku, že si můžeme vybrat z jejich nové řady domácích šicích strojů nějaký produkt a napsat na web recenzi. Ovšem nechat si takový stroj se neslučuje s tím, co jsme vám slíbily – tedy že po zavedení předplatného nebudeme propagovat firmy formou sponzoringu. Z toho důvodu jsme se domluvily se zástupkyní firmy, že stroj pouze vyzkoušíme, zrecenzujeme a poté jej věnujeme do soutěže pro naše předplatitelky. Vybraly jsme overlock VS340D, protože víme, že ne všechny z vás overlock mají.

A jak si tedy můžete o stroj zasoutěžit?

  1. Soutěž je určena pouze pro předplatitelky, které mají zaplacené půlroční, roční nebo dvouleté předplatné. Pokud máte zatím pouze naše zkušební předplatné, není možné se soutěže bohužel zúčastnit. Předplatitelkou musíte být alespoň jeden den v době trvání soutěže, tj. od 13.4. do 30.4.2020
  2. Napíšete nám do komentáře pod tento článek, proč byste rády stroj vyhrály nebo jaké zkušenosti s overlocky už máte – tím získáte jeden losovací lísteček do soutěže. Komentáře budou viditelné pouze pro předplatitelky. Budeme i moc rády, když se klidně rozepíšete, nás taky baví číst, nejen psát. 🙂
  3. Napíšete komentář pod příspěvek na FB a příspěvek nasdílíte – tím můžete získat druhý hlasovací lísteček do soutěže, ten ale není nutnou podmínkou pro účast, pouze tím můžete zvýšit svou šanci na výhru.
  4. Napíšete příspěvek nebo story o naší soutěži na Instagram, ve kterém označíte nás (@stehazastehem) i Garudan (@_garudan_) – tím můžete získat třetí losovací lísteček.

To vše do 30.dubna, kdy je soutěžní deadline!

My pak všechny hlasovací lístečky hodíme do klobouku a v živém vstupu, aby byla zajištěna regulérnost, nejspíš na Instagramu, provedeme losování a jedna z vás se stane novou majitelkou overlocku. Výsledky zveřejníme i zde.

P.S.: Pokud si myslíte, že bychom vás na FB či Insta jednoduše nespárovaly s vaším jménem/mailem, který jste uvedly při registraci na našem webu, prosíme, napište nám na mail. Ulehčíte nám spoustu práce, protože se stává, že se do soutěže pro předplatitelky hlásí i nepředplatitelky, takže budeme muset všechny přihlášky ještě před losováním ověřit.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (13.04.2020/8:29)
Kategorie: Odstřižky...
22
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x