6.2.2020 | Jana | 19 komentářů

Nákupy látek na Aliexpressu

Aliexpress a podobné prodejní platformy se poslední dobou staly synonymem pro místo, kde levně koupit nekvalitní zboží. Nicméně spousta věcí, které můžete nakoupit v českých obchodech a e-shopech, má také původ právě v Číně (i když se tak třeba ani netváří), jen se prodává násobně dráž. I tohle poznání mě nakoplo nákupy látek zde opět vyzkoušet.

Z Aliexpressu byl totiž materiál na citronové šaty, pak jsem si ale objednala hedvábný satén také s potiskem à la Dolce & Gabbana, a z toho jsem až tak odvázaná nebyla, i když materiál nebyl úplně levný (v té době se ještě i u nás pohybovaly ceny kvalitních hedvábných látek kolem tisícovky na metr a tahle stála cca 800 za metr).

První objednávka jen tak na zkoušku byla hedvábný šifon s potiskem à la Valentino ze spolupráce tohoto módního domu s návrhářkou Zandrou Rhodes (více se o ní dozvíte v článku již tuto sobotu). Potisky z této kolekce se mi opravdu moc líbily a tyhle šaty mi přišly přímo kouzelné.

Když jsem viděla tento materiál za více než příjemnou cenu (cca 420 korun za metr včetně pošty), prostě jsem nemohla odolat.

Látka dorazila v předvánoční sezoně za 18 dní od objednání a ačkoliv se nejedná o šifon, ale tenounký habutaj, byla jsem nadšená. Ve spoustě obchodů se ceny hedvábných materiálů šplhají až ke dvoum tisícům za metr a já za tuhle cenu měla látku na maxišaty! (Test ohněm čisté hedvábí potvrdil.)

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Jana (06.02.2020/12:13)
Kategorie: Odstřižky...
19
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x