30.1.2020 | Barbora Jana | Žádný komentář

Soutěž o roční předplatné

Čas neúprosně letí a možná vám to tak ani nepřijde, ale Steh bude slavit již své čtvrté výročí. A jako každý rok, i letos pro vás máme nachystanou soutěž o roční předplatné našeho internetového magazínu.

Po vzájemné poradě jsme se rozhodly, že zůstaneme u stejného modelu jako loni, kdy byl vstupenkou pro účast vyplněný dotazník. Výherkyni či výherce pak určí losování, takže všichni zúčastnění mají stejnou šanci.

Dotazník je anonymní a nezabere moc času. Ale samozřejmě budeme rády, když se u některých otázek rozepíšete, abychom zjistily, co vás například zajímá a jakým směrem máme náš Steh směrovat, co se vám líbí a nelíbí, abyste na tyto stránky i dál chodili pro rady a potěšení.

Dotazník můžete vyplňovat až do úterý 25. února. Času je tedy celkem dost a výhra v hodnotě 1200 Kč určitě stojí za to. Pro pořádek dodáváme, že soutěž je určená jak pro stávající předplatitelky, kterým by bylo předplatné případně prodlouženo od konce jejich expirace, tak i pro nové čtenářky a čtenáře, kteří předplatné ještě nemají.

A nyní již odkaz na dotazník:

https://forms.gle/ALvNsv4Wvg7aTyH96

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (30.01.2020/2:30)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x