29.7.2019 | Jana | Žádný komentář

Prázdninové čtení IV. – vyšší krejčovina

Ačkoliv se snažíme na našem webu o co nejrozmanitější témata, couture šití je pro nás srdeční záležitostí a díky tomu mi dělalo trochu problém vybrat pro dnešní výběr jen pár článků.

Hned první tip na článek s vyšší krejčovinou zdánlivě nesouvisí, ale může být počátečním impulzem k tomu, abyste se z kategorie věčných začátečníků nebo mírně pokročilých dokázaly posunout a šít i složitější věci. V případě, že si nevíte moc rady s tím, odkud začít, přečtěte si článek na toto téma a pusťte se do nějakého jednoduchého projektu, jakým byla třeba klasická pouzdrová nebo chanelovská sukně.

Na našem webu hodně mluvíme o podrážení oděvu. Co to je a jaký je postup se můžete dočíst v tomto článku, který byl první ze seriálu o základech vysoké krejčoviny. Jeho pokračování si můžete přečíst zde a zde.

Celý postup krok za krokem jste pak mohly sledovat v rámci našeho prvního společného šití nebo v článku o malých bronzových šatech.

Chcete se ještě víc naladit na vyšší krejčovinu? Na našich stránkách vyšly i kochací články – o róbách z červeného koberce a o tom, jak to vlastně v ateliérech chodí.

Pokud byste si klasickými metodami chtěly ušít celý kabát či sako, vyšly na našem webu hned dva seriály – podrobnější a stručnější.

Naše prázdninová pauza se chýlí ke konci a vy se již ve čtvrtek můžete těšit na nový článek! Také bychom chtěly připomenout soutěž o nejlepší šaty Akris, jejíž uzavírka je 4.8.2019 .

 

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (29.07.2019/12:10)
Kategorie: Odstřižky...
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x