20.6.2019 | Petra | 5 komentářů

Můj nejoblíbenější pytel z Burdy

Občas Steh někdo bez servítek zkritizuje, že šijeme úplně beztvaré pytle. A víte co? Oni tihle kritici vlastně mají pravdu. Šijeme teda docela dost i úplně nepytlové, hodně vypasované věci, ale volné siluety, naddimenzované tvary a pytlovité, kokonové, kimonové a kaftanové variace máme prostě rády a nevidíme na nich nic špatného (nehledě na to, že se drží už docela dlouho mezi módními trendy).

Pro mě byla navíc cesta k pytlům docela osvobozující, jak už jsem psala v jednom z článků o stylu. Od malička jsem poslouchala, že si přes to či ono mám dát aspoň páseček, ať je vidět, že na té své slovanské postavě mám mimo prsou a zadku i pas, jinak že budu vypadat jako almara. Když jsem objevila při šití fitting, všechno ušité muselo být i co nejvíc vypasované, abych si ten znovu objevený pas opravdu užila. Jenže obepínající siluety, stejně jako velké výstřihy a krátké sukně, to prostě nejsem já. Takže jsem se pod vlivem Stehu zamilovala do pytlů :).

A dneska vám stručně představím a doporučím střih, který v tomhle žánru patří k mým nejoblíbenějším, i když možná v časopise byste jej přešly.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Petra (20.06.2019/9:19)
Kategorie: Šijte s námi, Začínáme se šitím
5
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x