18.4.2019 | Barbora | Žádný komentář

Jedovatá zelená…

Mou nejoblíbenější barvou je černá. Připadá mi sofistikovaná, dobře kombinovatelná, zeštíhlující a také celkem zapadající do davu velkého množství tmavého oblečení, které se na našich ulicích nosí. Ale mám i ráda barevné akcenty. Úplně nejraději asi výraznou růžovou, ale nezavrhuji ani další barvy. Někdy mě prostě látka upoutá jen svou barvou a aniž bych věděla, co s ní, koupím si ji do zásoby s myšlenkou, že se z toho někdy něco vymyslí.

Fotka trochu zkresluje do žluta, v reálu se jedná opravdu o jedovatě zelenou:-)

Tuto krajku jsem zahlédla jednou v Evi látkách. Už jsem byla u pokladny, platila hromadu mých oblíbených tmavých látek, když jsem v krabici na stole zahlédla balíčky zlevněných krajek. Metr stál asi 20 Kč. Oba moji kluci zrovna v té době u babičky objevili krabici s panenkami Barbie, které tam po mně zůstaly uloženy. Včetně nějakých oblečků, které jsem jim jako malá šila. A neustále mne prosili, abych jim ušila něco nového. Když jsem tedy zahlédla tuto jedovatě zelenou krajku za pár korun, hned mne začaly napadal různé modely plesových šatů a úplně jsem se viděla, jak zase budu šít na ty panenky. Vzala jsem tedy zbytek této a ještě jednu červenou se srdíčky. Doma jsem krajky schovala a plánovala si, jak šatičky ušiji a kluky překvapím. Další víkend je ale panenky už vůbec nezajímaly a tak nějak si myslím, že od té doby krabici s nimi ani nevytáhli. Krajky mi tu ležely tak dva, možná i tři roky. Občas jsem je při překládání skříně zahlédla a marně si lámala hlavu, co s nimi. Vždycky mne napadalo jen to, že by se hodily leda tak na spodní prádlo, do kterého jsem se ale v té době neměla odvahu pustit.

Jestli máte občas výčitky, že máte nasysleno hodně látek a nevíte, co z nich, či je nestíháte zpracovat, věřte, že jejich chvíle někdy přijde. Nemusíte mít proto špatné svědomí, že se vám zásoby zvětšují. Látky se přeci nekazí.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (18.04.2019/9:51)
Kategorie: Nezařazeno
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x