1.3.2019 | Barbora, Jana a Petra | Žádný komentář

Roční předplatné vyhrává….

Dnes se hlásíme v poněkud nestandardní den. Ale protože sliby se musí dodržovat, je to proto, abychom vyhlásily výherkyni naší soutěže o roční předplatné Stehu za stehem.

Mile nás potěšil počet vyplněných dotazníků. A také to, že si většina dala opravdu tu práci a dotazník vyplnila poctivě, včetně všech všetečných otázek, kde jste se musely trochu rozepsat. I vašich dotazů bylo hodně a abychom na ně nemusely odpovídat každému zvlášť, zveřejníme je včetně odpovědí na ně v nejbližší době. Některé se v různých obměnách opakovaly, takže si myslíme, že si je rádi přečtou i ostatní.

Ale nebudeme zbytečně nic prodlužovat a přistoupíme rovnou k tomu, co již netrpělivě očekáváte. Původně jsme měly v plánu těch předpokládaných pár respondentů sepsat na papírky a vylosovat tradičně z klobouku. Nakonec se nám ale sešlo 185 dotazníků, což by nám zabralo poměrně hodně času a vyžadovalo dost velký klobouk 🙂 Proto jsme si vzaly na pomoc generátor náhodných čísel, abychom si to losování trochu usnadnily.

Výhercem se tedy stává: odesílatelka s dotazníkem číslo 78!

A tou je Jana Duffková!

 

Gratulujeme a přejeme příjemné čtení!

PS: O zítřejší článek vás neochudíme, budeme hned vyhlašovat soutěž o účast na našem kurzu.

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora (01.03.2019/7:25)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x