4.2.2019 | Barbora, Petra a Jana | Žádný komentář

Soutěž o předplatné

Dnes jsme si pro vás připravily další soutěž, protože víme, že je máte rády. Ta dnešní bude mít sice pouze jednu výherkyni, ale myslíme si, že cena určitě stojí za to. Jedná se totiž o předplatné našeho webu na celý rok. A šanci máte tentokrát navíc všechny stejnou, protože půjde o soutěž losovací.

Soutěž je otevřená jak pro naše předplatitelky, tak i pro čtenářky a čtenáře, které a kteří předplatné nemají nebo o něm zatím pouze uvažují. Všichny zúčastnění mají jedinečnou šanci získat přístup k webu zcela zdarma. Stávající předplatitelky nemusí mít obavy, v případě výhry jim roční předplatné prodloužíme až od termínu, kdy jim to původní vyprší.

A co pro zařazení do soutěže máte udělat?

Blíží se pvní výročí Stehu v nové podobě (a třetí výročí celkové existence blogu). U této příležitosti bychom od vás rády získaly zpětnou odezvu, abychom věděly, jak jste s naším webem spokojené či nespokojené. Připravily jsme proto krátký dotazník, jehož kompletní vyplnění a odeslání je vaší vstupenkou do losování a cestou k možné výhře.

Uzávěrka soutěže a tedy poslední možnost k odeslání dotazníku bude v pondělí 25. února. Výherkyni, případně výherce, vyhlásíme 1. března.

A nyní již odkaz, na kterém najdete slíbený dotazník.

P.S. A věřte nebo ne, již teď vám prozradíme, že hned prvního března vyhlásíme další soutěž, tentokrát pouze pro předplatitelky. Výhrou bude dubnový víkendový kurz se Stehem jakožto poděkování za podporu.

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora (04.02.2019/3:42)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x