10.1.2019 | Barbora | 21 komentářů

Inspirace podle celebrit

Moc ráda si prohlížím různé fotoeditorialy v lesklých časopisech. Ale většinou jen ty, co nejsou „umělecky“ nafocené. Mám totiž ráda, když můžu oblečení opravdu vidět a není zakryto nějakou krkolomnou pózou, mlhou nebo keřem. Častokrát si u toho představuji, která z věcí by byla nositelná běžně, která by se dala využít, kdyby se vyjmula z kompletního outfitu nebo kdyby se nakombinovala s běžnými nositelnými doplňky. Také u toho přemýšlím, jestli by bylo možné sehnat co nejpodobnější látku a kam bych si třeba takový model zrovna vzala. Většinou mé snění končí u toho, že velkou večerní nevynosím, metalické džíny s oversized svetrem by už byly trochu moc a minisukně s dlouhým sakem se nehodí do mého života.

Velké množství inspirací pak nacházím třeba v seriálech. Zjistila jsem, že několik takových jsem po pár dílech sledovala už vlastně jen kvůli modelům, které nosily hlavní postavy. Z těch nejnovějších je to například nová verze kultovního seriálu Dynastie na Netflixu anebo britský seriál The Royals. V televizi to oblečení vidíte i v pohybu, takže máte opravdu hodně prostoru pro představivost.

A právě královna Helena ztvárněná Elizabeth Hurley měla v jednom díle na sobě šaty, do kterých jsem se rozhodla pustit. Skoro obyčejné malé černé, avšak ozvláštněné úzkou tylovou vsadkou s hlubokým výstřihem. Klasicky decentní, ale přesto sexy. Na obrazovce se jen tak mihly během jednoho dílu, ale v tu chvíli jsem věděla, že tohle dokážu využít. V té době se mi nedařilo najít více obrázků. Jediný, co jsem našla, byl tento.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (10.01.2019/10:27)
Kategorie: Příběhy našeho šití
21
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x