24.12.2018 | Barbora Jana | 2 komentáře

Přejeme vám klidné Vánoce a šťastný nový rok!

Milé čtenářky a čtenáři,

přejeme vám klidné prožití Vánoc, co nejméně žaludečních a žlučníkových problémů, zato příjemně strávený čas, ať už si ho představujete jako opulentní rodinné večírky s porovnáváním 20 druhů cukroví a vánočního vaječňáku nebo jako sledování pohádek s nohama nahoře v tom nejužším kruhu svých blízkých. Do nového roku vám přejeme, aby se vám splnila všechna přání a měly jste i hodně času na šití.

V končícím roce došlo na našem webu k velkým změnám, zahrnujícím vznik předplatného. Tímto chceme poděkovat za vaši úžasnou podporu, které si velmi vážíme a nechceme vás v žádném případě zklamat. Historie webu je už poměrně dlouhá a i když máme pocit, že některá témata zazněla již několikrát, občas s překvapením zjišťujeme, že se nevyčerpala. Z toho důvodu bychom rády věděly, o čem byste chtěly na našich stránkách číst.

Doufáme, že se s vámi zde budeme potkávat i v roce 2019 a vy už se můžete těšit třeba na společné šití, které bude na úplně jiné téma než jste byly doposud zvyklé a na spoustu tipů a inspirace.

Barbora, Petra a Jana

 

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (24.12.2018/6:32)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Klotylka
4 let

Také Vám přeji vše nej do nvého roku. Nakukuji sem a čekám, o jaká témata si čtenářky napíšou. Já se na zakoupení předplatného teprve chystám, ale vaše články na mě působí velmi motivačně. Líbílo by se mi zařazení článků s módní inspirací, třeba zajímavé modely z velkých přehlídkových mola tak. 🙂

Vendula
4 let

Také přeji všem ze Stehu v tomto novém roce vše dobré a ať se Stehu i nadále dobře daří. Také jsem čekala a byla zvědavá na komentáře o tom, co by kdo chtěl v tomto roce číst. Já sama jsem se skladbou článků spokojená, ale líbilo by se mi pravidelnější a častější zařazování “kochacích” či inspiračních článků ( jako byl třeba tento https://stehzastehem.cz/2018/03/10/jak-se-siji-roby-z-cerveneho-koberce/ ) a článků k zamyšlení ohledně padnutí oděvu známých osob (jako třeba tento článek https://stehzastehem.cz/?s=Nesed%C3%AD ). To druhé téma je sice poněkud drbací, ale podle mě pomůže si všímat detailů ohledně padnutí oděvu a zamyslet se nad… Číst vice »

2
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x