1.11.2018 | Barbora Jana | 1 komentář

Šijte s námi coatigan: SOUTĚŽ

Jak už jsme slíbily v závěrečném článku ke společnému šití, máme pro vás ještě takové malé postscriptum: dneškem vyhlašujeme soutěž coatiganů ušitých pod vlivem našeho seriálu! Podle vašich reakcí to vypadá, že coatiganů tentokrát vzniká opravdu hodně, což nás moc těší. Máme také radost, že sdílíte mezi sebou jak tipy na osvědčené střihy, tak si i doporučujete látky z pražských i brněnských obchodů. Společné šití je i o takovém sdílení.

A co můžete vyhrát? Abychom vás navnadily na praktické ceny, rozhodly jsme se tentokrát do soutěže dát kupóny na zboží z našeho eshopu podle vašeho výběru. Tři z vás tedy mohou vyhrát zboží v hodnotě 500, 300 a 200 Kč. Stačí nám do konce listopadu poslat fotky vašeho coatiganu a samozřejmě i příběh jeho šití, i když je tentokrát inspirace společná. Vše zasílejte na mailovou adresu info@stehzastehem.cz.  Držíme palce a moc se na vaše modely těšíme!

 

 

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (01.11.2018/9:35)
Kategorie: coatigan, Odstřižky..., Šijte s námi
Odebírat
Upozornit na
1 Komentář
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Trinity
5 let

Ještě jednou díky za tenhle šicí seriál. Bez něj bych se k šití nedokopala. Kápi jsem si vzala včera na kladení věnců (výročí konce 1. světové války, ve Francii je to státní svátek a stejně jako v 8.5. se všude kladou věnce u památníků padlých) a měla neuvěřitelný úspěch, sklízela jsem samé komplimenty. Hodně určitě dělá i ta fialová barva, která v záplavě šedých, černých a tmavě modrých (a několika bílých) bund opravdu zářila.

1
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x