25.10.2018 | Barbora | 1 komentář

Červená karkulka

Při vybírání střihů do našeho letošního podzimního šití jsem byla docela na vážkách. Coatigan bývá většinou nepodšitý, efektní látka vytvoří ten správný vzhled a co do pohodlnosti si nezadá s měkkou dekou. Při procházení mých oblíbených blogů jsem natrefila na francouzské tvůrce střihů DP Studio patterns. Jejich střihy jsou celkem avantgardní, nezvyklé, ale přitom nositelné a šmrncovní. Je to něco trochu jiného. Jedním z nejvýraznějších kousků na jejich stránkách je kápě s označením LE 804.

Možná mne přitahovala právě tou červenou barvou, možná nezvyklým střihem, nicméně po pár dnech neustálého nahlížení jsem se ujistila, že pro společné podzimní šití to bude to pravé. Střih jsem tedy objednala a těšila se, až dorazí. Pak ve mně ale začal hlodat červíček… Chtěly jsme šít všechny něco opravdu jednoduchého a při čtení blogů a hledání informací mě zarazilo, že střih vlastně nebyl skoro vůbec recenzovaný a když už ano, tak se našly různé problémy, které od šití spíš odrazovaly. Proto jsem se rozhodla pro jiný coatigan. Nicméně kápě mě lákala, pustila jsem se tedy i do ní a rozhodla se ji zařadit do tohoto seriálu jako bonus. Kdyby si náhodou někdo další chtěl troufnout na trochu extravagantnější kousek.

Nastal tedy kolotoč shánění vhodné látky. Vzhledem k nezvyklosti střihu jsem chtěla i relativně výraznou látku. Když už, tak už. A ta červená z původního modelu mne neustále přitahovala. Když jsem procházela nabídku v Evi látkách, neustále jsem podvědomě po podobné barvě koukala, až se mi podařilo ji najít.

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (25.10.2018/9:04)
Kategorie: coatigan, Příběhy našeho šití, Šijte s námi
1
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x