2.8.2018 | Barbora Jana | Žádný komentář

Letní soutěž

Máme moc rády stehové soutěže. Ne proto, že bychom vás chtěly podněcovat k lítému soupeření, ale proto, že při každé soutěži nám posíláte fotky svých úžasných modelů a příběhů vašeho šití. Je to pro nás vždycky obrovská odměna, když vidíme, jak jste šikovné a těší nás, že jsme vás třeba dokázaly inspirovat, abyste se v šití zase posunuly o kousek dál.

Letní soutěž jsme anoncovaly už v rámci společného šití kalhot, ale nějak jsme ji v tom letním shonu zapomněly připomínat a oficiálně vyhlásit termíny. I přesto se nám v posledních dnech července v mailové schránce objevilo několiv skvělých kalhotových projektů. A tak nám začalo být líto, že neuvidíme i vaše další modely, tak jsme se rozhodly soutěž ještě o něco prodloužit a navíc rozšířit na dvě kategorie.

Až do půlky srpna (tedy do 15.8.) nám tedy můžete posílat jednak fotografie kalhot ušitých s pomocí (nebo pod vlivem) našeho kalhotového seriálu. Tři výherkyně odměníme několika báječnými čísly naše oblíbeného časopisu Patrones/Nahtrends. Druhou kategorii pak otevíráme i těm z vás, které předplatné zatím nemají a seriál tedy nemohly sledovat – a můžete v ní soutěžit s fotkami obecně letních modelů, které se vám letos povedly. Jedna z vás pak může získat předplatné na půl roku. Nezapomeňte připojit vyprávění o tom, jak daný kousek vznikal, právě příběh vašeho šití může o výhře rozhodnout.

Na všechny modely se moc těšíme!

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (02.08.2018/12:12)
Kategorie: Odstřižky..., Šijte s námi, Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x