30.11.2017 | Barbora Jana | Žádný komentář

Kurzy se Stehem na první polovinu roku 2018

Pokud jste dnes zavítaly na naše stránky, abyste si přečetly další článek o šití z obtížných materiálů, nemusíte se bát, že byste o něj přišly! Bojujeme v redakci s virózou, takže text vyjde o něco později. A volné okénko v našem nabitém plánu využijeme k tomu, abychom i vám, které o našich akcích ještě nevíte z newsletteru, představily program kurzů na první polovinu příštího roku.

Vzhledem k tomu, že často dostáváme do mailu prosby o informace ohledně dalších kurzů, rozhodly jsme se dát dohromady rozpis kurzů na celou první polovinu roku 2018. Pokud máte o naše kurzy zájem, můžete závazně plánovat už teď – není moc pravděpodobné, že bychom v průběhu dalších měsíců našly čas a prostor nabídku ještě rozšířit.

Pro koho jsou kurzy určeny?

Naše kurzy jsou určené pro všechny, kdo mají už něco ušito a umí ovládat stroj. Nejsou tudíž určeny pro úplné začátečníky, ale zase se nemusíte úplně ostýchat. Naučíme vás nejen spoustu věcí o technologiích, ale také vám předáme naše zkušenosti s padnutím oděvů a ukážeme vám, čeho si všímat. Můžeme vám slíbit, že výsledný model vám nejen perfektně padne, ale také vám bude slušet!

Víkendové kurzy

Opět budeme pořádat oblíbené víkendové kurzy pro téměř všechny úrovně (kromě úplných začátečníků). Téma si účastnice volí podle svých zájmů a potřeb – od šití základních kusů oděvu běžnými krejčovskými metodami, přes šití úpletů až po vysokou krejčovinu.

Brněnský kurz se bude konat 20.1.-21.1.2018 v Naživo.

Pražský pak ve dnech 24.-25.3.2018 v Animika Hub.

Kurzovné v každém z kurzů je 3900,- Kč a maximální počet účastníků je 8.

Před kurzy bude možnost asistovaných nákupů látek ve vybraných brněnských/pražských obchodech. Zároveň vám opět budeme radit jak před kurzem s výběrem projektů, tak i po jeho skončení s případnými dokončovacími pracemi.

Šestidenní intenzivní kurz na Kokořínsku

Toužíte úplně vypnout, nemuset nic řešit a několik dní jen šít? Užijte si dovolenou, kdy budete mít čas jen sama pro sebe a svůj koníček a přijeďte zrelaxovat na náš retreat! Kromě toho, že se naučíte spoustu nového a posunete se v šití mílovými kroky, budeme o vás spolu s týmem našeho krásného ubytování pečovat. Navíc se seznámíte se ženami, které mají stejnou vášeň a díky tomu všemu zahodíte všechny starosti všedního dne za hlavu… A to vše v nádherném prostředí Mšena na Kokořínsku! Pojďme spolu zavést novou tradici šicích pobytů. Přemýšlíte o ušití dokonalého kabátku typu chanel a stále se neodvažujete? Potřebujete šaty na svatbu, ať už jako nevěsta či host? Nebo byste rády džíny, sako a pár triček na každodenní nošení? To vše zvládneme dát dohromady bez vyrušování a plnění povinností, jen vy, my, látky a šicí stroj!

Termín konání je 26.4.- 1.5.2018.

Ubytované budete ve stylovém nově zrekonstruovaném penzionu Homutův statek. Cena za ubytování se snídaní v mezonetových pokojích po dvou (každá budete mít vlastní patro) a kurzovné činí 17000,- Kč. Příplatek za plnou penzi (obědy + večeře) je 1800,- Kč. Možné je i ubytování na samostatném pokoji za příplatek 3000,- Kč (omezeno kapacitně).

Uzávěrka přihlášek je 31.12.2017 a maximální počet účastnic je 10.

Slunce, šití, romantika. Takový bude náš retreat na Homutově statku 🙂

Jak se přihlásit?

Přihlásit se můžete na mailu kurzy@stehzastehem.cz, kde nás můžete kontaktovat i s vašimi dotazy. Pokud byste si přály dostat některý z kurzů pod stromeček, lze se domluvit i na dárkových poukazech.

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (30.11.2017/2:51)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x