8.11.2017 | Jana | Žádný komentář

Poslední volná místa na fittingovém kurzu 25.11.2017!

Jak už víte z našich stránek, případně newsletterů, čas od času pořádáme víkendové kurzy. Vzhledem k momentálně probíhajícímu společnému šití společenských šatů, jsme se rozhodly uspořádat jednodenní kurz padnutí oděvu.

Kurz je primárně určen pro ty z vás, kdo chtějí vyladit padnutí svých večerních/koktejlových/malých černých či jiných společenských šatů, ale rády uvidíme na kurzu každého, kdo potřebuje poradit s padnutím jakéhokoliv jiného oděvu. Může jít o šaty na každý den, základní střih na šaty či halenku, které potřebujete doladit, kabát, či džíny, se kterými nevíte jak dál.

Kurz se bude konat 25.11.2017 v  nádherných prostorách Animika Hub, které byly nedávno nově otevřeny a nachází se na Křižíkově ulici v Praze. Lektorsky se o vás budeme starat všechny tři – takže Bára, Jana i Petra a maximální počet účastníků je 8.

Kromě toho, že vyladíme zkušební model, poradíme vám, jaké postupy při šití zvolit, jaké vybrat výztuhy, či vhodný materiál. Ještě před zahájením kurzu budete mít možnost se připojit do uzavřené facebookové skupiny, kde vše probereme a budeme vám radit i po skončení kurzu, dokud model nedošijete. (Pokud nejste na FB zaregistrované, nevadí, vše vyřešíme po mailu.) V pátek 24.11. nabízíme možnost asistovaného nákupu ve vybraných pražských obchodech.

Kurzovné činí 2300,- a přihlásit se můžete na e-mailu kurzy@stehzastehem.cz .

Budeme se na vás těšit!

Uložit

Uložit

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (08.11.2017/2:15)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
0 Komentáře
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x