26.6.2017 | Barbora | 8 komentářů

Indie designéři a blogy – část II.

Kdo z vás se po minulém článku pustil do nějakého střihu od nezávislých návrhářů? Úspěšně? Určitě se s námi podělte o své zkušenosti.

Dnes pokračujeme dalšími tipy.

V první řadě bych vám chtěla představit Named. Jedná se o finskou návrhářskou značku založenou dvěma sestrami, které vždy jednou za čas vydají celou kolekci o přibližně 10 kusech oblečení, které se vzájemně pěkně doplňuje. Kolekce totiž bývá složená převážně z minimalistických kousků. Vždy se na ni velmi těším, ale většinou ji musím nechat tak trochu uležet. Možná je to tím, že je těch modelů najednou tolik a je tedy možnost výběru, ale zároveň mám pocit, že na můj vcelku konzervativní styl se jedná o dost pokrokové střihy. Když se ale nyní podívám zpětně do předchozích kolekcí, nacházím v nich čím dál víc věcí, které by se mi hodily.

Do Named jsem se zamilovala díky jejich šatům Inari. Je to skoro stejná posedlost jako s Gingery, i když zatím mám jen troje. Úplně první byly z elastického hedvábí od Donny Karan s potiskem srdíček, které jsem objednávala asi před dvěma roky v EOSu. Kombinace lehce kokonovitého střihu a tenkého pružného hedvábí je naprosto úžasná. Druhou variantou byly loňské vánoční šaty. Tentokrát pro změnu z vlněného krepu z EOSu, navíc v tomto případě podšité červeným hedvábných saténem. A poslední jsem si šila jen tak na běžné nošení ze zbytku, který jsem objevila v Delsynu za pár korun – kombinace lnu a vlny v šedé barvě s plastickým sametovým vzorem.

Na těchto šatech je úžasné, že jsou maximálně jednoduché na ušití a maximálně pohodlné. Pokud ještě zvolíte látku, která na nich vynikne, budete za hvězdu. V jednoduchosti je zkrátka krása.

 

 

0 0 hlasů
Article Rating

Článek je přístupný pouze předplatitelům.

Pokud máte zaplacené členství, tak se stačí přihlásit.

Pokud nemáte zaplacené členství, tak ho můžete zakoupit zde.

Článek pro Vás napsala Barbora (26.06.2017/1:29)
Kategorie: Odstřižky...
8
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x