29.5.2017 | Barbora Jana | 41 komentářů

Vítáme vás na nové verzi našeho webu

Přejeme vám krásný slunečný den a rády bychom vás uvítaly na našich nových stránkách.

V podstatě už od začátku existence našeho webu jsme počítaly s tím, že dosavadní verze stránek byla provizorium – ani jedna z nás není grafička či programátorka, takže původní web jsme tvořily za pochodu a úplně “na koleni”. S tím, jak přibývalo čtenářek (a snad i čtenářů), nám bylo čím dál jasnější, že se stránkami opravdu musíme něco dělat. A jak to většinou bývá, náhoda tomu chtěla, že jsme se dostaly do kontaktu s úžasnou grafičkou Věrou Maštalířovou, která nám navrhla nové logo a vzhled stránek, a také velmi ochotným webařem Václavem Urbanem, který tyto stránky vystavěl a nadále s námi bude vychytávat všechny mouchy (kontakt na oba najdete v zápatí webu). Pro větší plynulost přechodu na nové stránky jsme se rozhodly, že posuneme spuštění slibovaného e-shopu o několik dní – určitě znáte úsloví o dvou židlích. 🙂 Na náš obchod se tedy můžete těšit hned, jakmile budou stránky běžet na 100% (nebo alespoň na 99%).

Na první pohled jste jistě zaznamenali, že v hlavním výběru chybí možnost Poradny a Diskuze. Byla to tak trochu bolest našeho “starého” webu, kde se nám bohužel nepodařilo vytvořit nějakou jednotnou platformu pro vaše dotazy, ale zároveň i místo, kde byste mohli pohodlně diskutovat. Naše nové fórum by mělo poradnu a diskuzi sloučit a umožnit vám tak přehlednou komunikaci jak s námi, tak i s ostatními čtenářkami či čtenáři. Bohužel jsme změnou přišly o zodpovězené dotazy v poradně i o příspěvky ve staré diskuzi. Pevně však věříme, že se vám nové fórum bude líbit, zvyknete si na něj a budete se do něj rády a rádi zapojovat.

Přestože jsme se všichni maximálně snažili, žádná migrace stránek se neobejde bez určitých problémů a mohou nastat situace, kdy něco nebude fungovat tak, jak má. Pokud by problémy přetrvávaly, neváhejte nás kontaktovat a upozornit.

Přály bychom si, aby se vám na naší vylepšené verzi líbilo.

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (29.05.2017/7:19)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
41 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vendula
6 let

Zatím jsem si nový web prohlédla jen v rychlosti a už teď můžu říct, že se mi líbí 🙂

Petra
6 let
Odpověď na komentář  Vendula

Díky moc! Pořád ještě trochu bojujeme, nejsou přetažené všechny texty, ale snad během dneška už vše poběží, jak má!

Trinity
6 let

Gratuluji k novému webu. Do staré poradny a diskuze jsem vůbec nechodila, po jedné nebo dvou návštěvách jsem usoudila, že se v tom moc nevyznám a pak už jsem chodila jen do diskuzí k jednotlivým článkům. Domnívám se, že jednotné Fórum je dobrá volba. Přeji vám, ať vám elán vydrží a my čtenářky (a čtenáři) se můžeme těšit na stále nové a nové články se zajímavými tématy (zatím jsem ani u jednoho článku nemohla říct “to mě nezajímá, to číst nebudu”). Střídání šití (fyzického) s teorií a různými zajímavostmi ze světa módy a šití mě moc baví. Velmi oceňuji profesionalitu… Číst vice »

Petra
6 let
Odpověď na komentář  Trinity

Díky! Doufáme, že nové Fórum bude mnohem uživatelsky vstřícnější a tím i živější 🙂
A třeba vás náš kurz někdy naláká i k návštěvě v Čechách!

Klotylka
6 let

Když jste mi v pátek psala do diskuze, že plánujete nový web, netušila jsem, že ho uvidím hned při další návštěvě, takže je to pro mě překvapení, líbí se mi a přeji mu ať se mu daří a má velkkou návštěvnost. 🙂

Petra
6 let
Odpověď na komentář  Klotylka

Děkujeme!

Adele
6 let

Mně se více líbil starý web :).

Petra
6 let
Odpověď na komentář  Adele

Je nám jasné, že se stylem stránek se prostě nemůžeme zavděčit všem. Pokud budete mít nějaké podněty k funkčnosti, buďte prosím konkrétní, za všechny podněty jsme samozřejmě vděčné.

Ema
Ema
6 let

Web je velice příjemný, jen si na něj musím trochu zvyknout. Co je veselé je tmavé písmo v poli vyhledávání, ale to je jen detail 🙂

Petra
6 let
Odpověď na komentář  Ema

Díky za upozornění, okénko má po kliknutí zbělet, nahlásíme chybku webmasterovi.

Melenam
Helena
6 let

Mně se nový web líbí a moc! I to tématické připichování fotek špendlíky. K tomu konkrétně mám připomínku/dotaz – můžete si nastavit kterým směrem u dané fotky špendlík směřuje? Na mobilu se mi dnes ráno zobrazila jedna z vás a “vycházel” jí špendlík z oka. Přišlo mi to trochu woo-doo…

Barbora
Admin
6 let
Odpověď na komentář  Helena

Tou woo-doo panenkou jsem byla já a myslím, že se mi náš pan webmaster Vašek chtěl pomstít, za to bombardování emaily v posledních pár dnech:-) Být to do krku, tak do něj svedu ten pencilín, co jsem dneska dostala od paní doktorky. Špendlíčky se ještě pokusíme doladit a pro tentokrát mu to odpouštím. Jsme rády, že se nový web líbí. I pro nás to byla změna, já to taky nesla těžce, pokud něco funguje, tak nějak nemám tendence to měnit, třeba i výměnu auta (podotýkám za lepší) jsem naposledy obrečela.

whitehorse
Whitehorse
6 let

Když sem jste večer koukala na rady u článků i v poradně, ani sem netušila, že už dnes odpoledne na mne vykoukne nový web. Zatím se spíš rozkoukavam, co sem chvilku hledala byl článek o sítí topu vogue.
Myslím, že si brzy všichni na nový web zvykne a drobné chybky (pole vyhledavani) se brzy vychytají.

whitehorse
6 let
Odpověď na komentář  Whitehorse

Jednu chybku sem nasla. Na straně 2 v psychologii siti nefunguje stránkování (aspoň na mém tabletu)

Magda
6 let

To je teda paráda, taky se mi nový web moc líbí a je krásně přehledný, ty 3 špendlíky v Bářině oku jsou fakt mazec 🙂 ale jinak nápad s barevnými špendlíky u článků je parádní. Holky moc Vám fandím, krásná práce.

Magda
6 let

Ještě mně napadlo, že by mohlo fungovat kliknutí na Vaše logo nahoře jako proklik na titulní stránku – Domů, tak nějak automaticky, jsem se tak chtěla prokliknout.

Barbora
Admin
6 let
Odpověď na komentář  Magda

Poprosíme našeho webmastera:-)

Michala L.
Míša L.
6 let

Blahopřeji k novému webu. Je moc pěkný. Zmizení položky poradna z hlavní nabídky mě sice trochu mrzí, ale současná podoba zase určitě umožní jednodušší vyhledávání odpovědí na staré dotazy, takže to bude vlastně lepší. Pár drobných technických poznámek: – Předpokládám, že na hlavní stránce se mají zobrazit čtyři nejnovější články. Mně se tam ale zobrazují články z 25.5., 18.5., 11.5. a 4.5., tj. některé jsou vynechané. Nevidím tam dokonce ani tento, musela jsem se na něj proklikávat skrz nejnovější komentáře. – Když kliknu na “Články”, zobrazí se mi rovnou podkategorie “Techniky”. To asi nebude úmysl. Na minulém webu se mi… Číst vice »

Evule
6 let

Vypadá to krásně! Mně se líbil i předchozí vzhled, nicméně tyhle barvy k sobě taky krásně ladí.
Držím palce s vychytáním těch pár nedostatků (woo-doo Bára je ale náhodou skvělá!), to už bude jen taková třešnička na dortu 🙂

Macek
6 let

Doufám, že nejste přesycené chválou, protože já v ní chci pokračovat 😉 Nový web se mi velmi líbí, progres je znát. Vítám rozdělovník článků a myslím, že vydat se cestou fóra bylo správné rozhodnutí. Měla jsem pocit, že se poradna tak nějak slévá dohromady s diskusemi a komentáři pod články. Měla bych akorát dvě připomínky. Když se přihlásím, bylo by fajn, aby se “Přihlásit/Registrovat” změnilo třeba na “Přihlášen”. A pokud by byl pan webmaster ochotný odladit stránky i pro prohlížeč Opera Mini s extrémní úsporou dat, byla bych nejšťastnější na světě… A mám ještě jeden dotaz. Nebylo by možné zřídit… Číst vice »

Jana
Admin
6 let
Odpověď na komentář  Macek

Děkujeme! Stránky budeme určitě i nadále vylepšovat. 🙂 Bazar plánujeme jako podkategorii v Diskuzi, pouze v případě, že se více “rozjede” a stane se nepřehledným, pokusíme se ho změnit na samostatnou jednotku. 🙂

Vendula
6 let

Napsala jsem příspěvek na fórum, ale po odeslání se mi neukazuje. Tak jsem ho napsala znovu a zase nic… Tak nevím, jestli jsem neudělala něco špatně a nebo jestli není nějaká chyba v systému…
Pokud by se tam nakonec přece jen objevil dvakrát, tak jeden prosím smažte.

Jana
Admin
6 let
Odpověď na komentář  Vendula

Systém bohužel ukazuje příspěvky v diskuzi i komentáře se zpožděním, takže se ukázaly oba dva – ten druhý už jsem smazala. 🙂 Na chybě budeme pracovat!

Vendula
6 let
Odpověď na komentář  Jana

Děkuji. Příště budu trpělivější 🙂

Alena
6 let

Měla bych drobnou výtku k diskuzi – jak se ukazuje čas posledního příspěvku, máte tam strašidelný rusismus “1 hodinou nazpět” nelze tam mít hezky česky “před 1 hodinou”?

Jana
Admin
6 let
Odpověď na komentář  Alena

O tomto problému víme, nebyl na prvním místě z toho, co bylo potřeba vyřešit, takže to nějaký ten den zabralo, ale už je vše v pořádku.:-)

Petra
6 let
Odpověď na komentář  Alena

Obavam se, ze nekde nam tyhle patvary jeste nekde utekly, vyresene jsou jen na hlavni strance. Dekujeme za upozorneni, tyhle hruzy vznikaji automatickym strojovym prekladem puvodne anglickych nastroju, vse doladime.

spaci
6 let

Mám 3 věci:
1) pri prohlizeni na mensim zarizeni (telefon) se nektere obrazky jen zuzi a tim deformuji – napr. Janina dvojfotka v limetkovych satech
2) na domaci strance by byl fajn proklik rovnou na diskuzi pod clankem pres “pocet komentaru”
3) kdyz zvolim v menu “clanky”, automaticky mi vyjedou clanky se stitkem “techniky” – bylo by mozne zobrazeni nejprve vsech clanku bez rozrazeni?

Barbora
Admin
6 let
Odpověď na komentář  spaci

Děkujeme za podněty, náš webmaster si s tím určitě poradí.:-)

spaci
6 let
Odpověď na komentář  Barbora

Neni zac 🙂
Jinak – nove stranky jsou krasne. A moc se mi libi logo.

spaci
6 let

Obri zluti smajlici (na Lenovo tabletu) jsou naprosto bozi 🙂 Asi o nich vite, ale pro jistotu pisu.

Jana
Admin
6 let
Odpověď na komentář  spaci

Taky jsme se nad nima ráno pobavily 🙂 Děkujeme moc, třeba na iOS tento problém není, takže jsme za podobná hlášení opravdu vděčné!

jnsk
6 let
Odpověď na komentář  Jana

Taky mám na mobilu obří smajlíky :-), mám Windows Phone 8.1, prohlížeč Internet Explorer.
(Ale kdyby tam zůstali, tak mi to vadit nebude, jsou pěkní :-).)

whitehorse
6 let
Odpověď na komentář  jnsk

Doted sem nevěděla, jaké obří smajlíky myslíte. Při přepnutí tabletu na výšku (android prohlížeč Chrome) už je mám taky ?

B-rouchka
B-rouchka
6 let

Dobry den, novy web je moc hezky na velke PC obrazovce, nicmene priserny na mobilu. Vzkazte prosim vasemu webmasterovi, aby upravil verzi na mobily: obrazky jsou rozhozene, text se automaticky neadaptuje na velikost obrazovky…. Uprimne, ja si ctu o siti jen na mobilu a vase posledni jsem prelitla rychlosti blesku, protoze jsem s tim nemela trpelivost. Skoda…..
Btw: bloglovin clanky vubec nekopiruje a ignoruje obrazky, ale to byl asi zamer (respektive pochopila bych, kdyby to byl zamer)

Jana
Admin
6 let
Odpověď na komentář  B-rouchka

Děkujeme za připomínky. Vzhledem k tomu, že na námi testovaných mobilních zařízeních je web v pořádku, prosíme o sdělení, na kterém telefonu a s jakým OS se tento problém vyskytuje. Ještě jednou děkujeme.

spaci
6 let

V sekcích “Poslední komentáře” a “Aktualně na foru” na domácí stránce by byl podle mě dobrý proklik na ten konkrétní příspěvek. “Aktuality” mi připadají pod výčtem článků hodně utopené. (8 palcový tablet Lenovo, Android)

Vendula
6 let
Odpověď na komentář  spaci

Mně ten proklik funguje (na iPadu).

spaci
6 let
Odpověď na komentář  spaci

Tak mně taky. Asi jsem “klikala” špatně, pardon.

Melenam
6 let

Chtěla jsem se zeptat, zda by bylo možné udělat podkategorie u “Šijte s námi” – např. Chanel, Kabát, Úplety… Bylo by to hodně pohodlné, když člověk něco zpětně vyhledává k danému tématu. Nevím, jak moc je to technicky náročné rozdělit do podkategorií stávající články, ale kdyby tam šly dát alespoň budoucí, bylo by to super 🙂

41
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x