2.1.2017 | Barbora Jana | 5 komentářů

Novoroční přání a soutěž!

Přejeme vám vše nejlepší do nového roku! Kromě štěstí, zdraví a úspěchů držíme pěsti, abyste měly čas na šití a vše, na co sáhnete, se vám podařilo k vaší spokojenosti!

Na začátek roku jsme pro vás připravily malou soutěž. Je to takový předvoj, protože bychom v tomto roce rády pořádaly soutěže pravidelněji. 🙂

Téma je jednoduché – inspirovala vás v uplynulém roce naše stránka a něco pěkného jste ušily? Pochlubte se! Ať už jste ušily model v rámci společného šití, nebo jste jen použily nějakou námi popisovanou techniku, chceme to vidět!  Aby soutěž byla spravedlivá, omezujeme pouze to, že se mohou zúčastnit pouze hobby švadlenky.

Můžete posílat fotky na postavě i na panně, důležité je, aby byly vidět detaily. Můžete poslat i více fotek a více modelů a nejlépe i s fotkami vnitřku a vypracování!

Do soutěže se můžete hlásit celý leden, vítězku (nebo vítěze) vybereme hlasováním my v redakci.

Fotky posílejte na náš e-mail info@stehzastehem.cz a kromě jména připojte informaci o tom, jak dlouho šijete.

A jaké jsou ceny? Krom nehynoucí slávy jsou to žehlící pomůcky, které do soutěže věnoval jejich výrobce, pan Jiří Švarc alias radomil. Jde o žehlící kovadlinu a clapper, což je neméně užitečná žehlící pomůcka, o níž psala Bára zde. Vyhlásíme tedy dva výherce. 🙂

img_1376img_1377

Moc se těšíme na vaše fotografie a budeme rády i za krátký příběh, který se k vašemu modelu váže!

 

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (02.01.2017/2:16)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
5 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
7 let

I vám přeji šťastný nový rok a také spoustu skvělých článků, na které se vždy těším jak malé dítě.
Tomu říkám motivace! A já si pořád říkala, jak se mám dokopat k došití šatů, už jsem si dokonce říkala, že je došiju v létě a budu nosit až příští zimu :). Tak uvidíme, zda bude můj výtvor publikovatelný….no hlavně aby byl nositelný :).

PetraH
Petra H.
7 let

Také přeji krásný, inspirativní a plodný nový rok! Jakým způsobem je možno hlásit se do soutěže a posílat fotky? Přímo na vaše kontakty?
Díky, Petra

Ema
Ema
7 let
Odpověď na komentář  Petra H.

Je to v článku – e-mail info.cz 😉 Spíš by mě zajímalo, kdy je uzávěrka, ať něco neprošvihnu 😀

Jana
Admin
7 let
Odpověď na komentář  Ema

Uzávěrka je 31.1.:) určitě budeme ještě upozorňovat!

HelaF
7 let

I vám přeji hodně spokojenosti, zdraví a času na šití v celém roce . Raduji se z každého nového článku i když kabátový seriál je pro mě jak čtení z jiné planety : ). Těším se na články o šití podle Alabamy Chanin 🙂

5
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x