23.11.2016 | Barbora Jana | 6 komentářů

Výsledky ankety

Když jsme vytvářely tuhle anketu, ani ve snu nás nenapadlo, že se do ní zapojí tolik z vás, takže moc děkujeme za vaši účast, opravdu si toho vážíme!

Než přejdeme k samotným výsledkům, chtěly bychom vás ujistit, že změny, které plánujeme, se týkají hlavně hezčího a přátelštějšího prostředí. Web se nechystáme prodat, ani zpoplatnit, ani zavalit reklamou ( i když té se asi úplně v rámci zkvalitňování webu nevyhneme).

A teď něco o vás 🙂 Asi polovina z vás se definuje jako mírně pokročilé, většina z vás jste samouci a více se učíte z českých zdrojů než zahraničních. Nejvíc vás je ve věkové kategorii 30-50 let. Celých 87% z vás na Stehu nejraději čte články o technologických postupech, druhé jsou se 61% články o vysoké krejčovině a třetí texty v rámci společného šití (59%).

Dobrá zpráva je, že s tématy, o které jste si psaly, v drtivé většině počítáme v nejbližších měsících a určitě vás potěšíme i seriálem o šití kabátu/saka tradičními technikami, který začíná zítra.

Velmi nás těší zájem o společné šití, ve kterém rozhodně budeme pokračovat.

Ještě jednou moc děkujeme za účast v anketě!

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (23.11.2016/2:01)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Vendula
vendulae
7 let

Ani nevíte, jakou jste mi udělali radost tím seriálem o šití kabátu a saka. Zrovna jsem na jeden kabát nastříhala 🙂

Ivana
7 let

Také se těším, sama bych si na sako, ani kabát netroufla 🙂

Janetta
Janetta
7 let

Ďakujem za poučné články a teším sa na šitie kabáta a saka….chystám sa naň, ale potrebujem podrobný postup …Šitiu zdar! 🙂

splaseny.ero
Eva
7 let

Čím jsem starší, tím jsem větší puntičkář. Tzn. jak to nepasuje, odloží se to. Takhle mám za poslední tři roky tři rozešité kabáty, které zatím obletují jen moli 🙂 A to jsem si je vždycky dřív šila “bez problémů”. Teď chci, aby opravdu vypadaly. Nemůžu se seriálu dočkat! Brousím jehly! 🙂

Hannnah
7 let

Tak to je výborná zpráva se šitím kabátu …
Mám totiž vybraný střih i ušitý zkušební model … Bohužel jsem nekoupila včas látku a nyní je poněkud vyprodáno, tak jsem šití dočasně odložila.
A rozhodla jsem se nejít do kompromisu – nebudu šít z látky, o které nejsem 100% přesvědčena. Takže mám dost času (když tak bude až na příští zimu) a ráda se ke společnému šití připojím.
A hlavně se těším, co se nového přiučím.

Jana
Admin
7 let

Jsme rády, že jsme vám kabátem/sakem udělaly radost!

6
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x