23.11.2016 | Barbora Jana Petra | 6 komentářů

Výsledky ankety

Když jsme vytvářely tuhle anketu, ani ve snu nás nenapadlo, že se do ní zapojí tolik z vás, takže moc děkujeme za vaši účast, opravdu si toho vážíme!

Než přejdeme k samotným výsledkům, chtěly bychom vás ujistit, že změny, které plánujeme, se týkají hlavně hezčího a přátelštějšího prostředí. Web se nechystáme prodat, ani zpoplatnit, ani zavalit reklamou ( i když té se asi úplně v rámci zkvalitňování webu nevyhneme).

A teď něco o vás 🙂 Asi polovina z vás se definuje jako mírně pokročilé, většina z vás jste samouci a více se učíte z českých zdrojů než zahraničních. Nejvíc vás je ve věkové kategorii 30-50 let. Celých 87% z vás na Stehu nejraději čte články o technologických postupech, druhé jsou se 61% články o vysoké krejčovině a třetí texty v rámci společného šití (59%).

Dobrá zpráva je, že s tématy, o které jste si psaly, v drtivé většině počítáme v nejbližších měsících a určitě vás potěšíme i seriálem o šití kabátu/saka tradičními technikami, který začíná zítra.

Velmi nás těší zájem o společné šití, ve kterém rozhodně budeme pokračovat.

Ještě jednou moc děkujeme za účast v anketě!

Článek pro Vás napsala Barbora Jana Petra (23.11.2016/2:01)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma

6
Leave a Reply

Please Login to comment
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
JanaHannnahSplaseny.eroJanettaIvana Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Vendula
Host
vendulae

Ani nevíte, jakou jste mi udělali radost tím seriálem o šití kabátu a saka. Zrovna jsem na jeden kabát nastříhala 🙂

Ivana
Člen
Ivana

Také se těším, sama bych si na sako, ani kabát netroufla 🙂

Janetta
Host
Janetta

Ďakujem za poučné články a teším sa na šitie kabáta a saka….chystám sa naň, ale potrebujem podrobný postup …Šitiu zdar! 🙂

Splaseny.ero
Člen
Eva

Čím jsem starší, tím jsem větší puntičkář. Tzn. jak to nepasuje, odloží se to. Takhle mám za poslední tři roky tři rozešité kabáty, které zatím obletují jen moli 🙂 A to jsem si je vždycky dřív šila “bez problémů”. Teď chci, aby opravdu vypadaly. Nemůžu se seriálu dočkat! Brousím jehly! 🙂

Hannnah
Člen
Hannnah

Tak to je výborná zpráva se šitím kabátu …
Mám totiž vybraný střih i ušitý zkušební model … Bohužel jsem nekoupila včas látku a nyní je poněkud vyprodáno, tak jsem šití dočasně odložila.
A rozhodla jsem se nejít do kompromisu – nebudu šít z látky, o které nejsem 100% přesvědčena. Takže mám dost času (když tak bude až na příští zimu) a ráda se ke společnému šití připojím.
A hlavně se těším, co se nového přiučím.

Jana
Admin

Jsme rády, že jsme vám kabátem/sakem udělaly radost!