1.9.2016 | Jana | 12 komentářů

Podzimní plány

Dnes začíná nový školní rok, končí doba dovolených, takže všichni tak nějak najíždíme na standardní režim (ačkoliv počasí bude ještě pár dní prázdninové). Z toho důvodu bychom vám rády představily plány na letošní podzim.

  • Na konci minulého společného šití jsme vám slíbily nové. A je to tu! Už v pondělí 5.září vám představíme téma a v průběhu celého září budeme postupně přidávat články o výběru materálů a padnutí. Zatím jen prozradíme, že opět budeme šít každá trochu něco jiného, tentokrát nebudeme mít společný střih, ale téma.
  • Můžete se těšit i na články od hostujících autorů, plánujeme i první rozhovory s různými osobnostmi, které mají co do činění se šitím.
  • Dále budeme publikovat články o našich šicích dobrodružstvích – Bára o tričkách Alabama Chanin nebo o pletení, Petra o svatebním dvojboji, ode mne se můžete těšit na články o šití sak a kabátů.
  • Nezapomínáme ani na věci okolo šití – chystámě druhou část článku o tom, jak se šití vyplatí, zavzpomínáme na svoje šicí začátky a budeme se věnovat i budování šatníku.

Těšíte se? My hrozně ! 🙂

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Jana (01.09.2016/11:36)
Kategorie: Odstřižky..., Zdarma
Odebírat
Upozornit na
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla
Pavla
7 let

To zni skvele! 🙂 Jak rozhovory, tak clanky o siti sak a kabatu a dobry napad je i tema budovani satniku. Jsem zvedava, co vymyslite a uz se na to moc tesim. Diky za vas blog, moc vam fandim!

Mirka
7 let

Jupíííí. To bude tedy hezký podzim. Jindy nejsem nadšená z toho, že se s přicházejícím podzimem začínají “zkracovat” dny a zhoršovat počasí, ale s takovýmto podzimním programem mi to vůbec nebude vadit. Silnější ledkové žárovky s denním světlem jsem už pořídila, teď hlavně ať mi šije stroj a slouží ruce. Navíc se s kamarádkou (která je také vaší fanynkou) chystáme za čtrnáct dní do Olomouce do obchodu s metráží LADY W styl (http://www.ladyw.cz/), tak budeme alespoň vědět, na jaké látky se pro podzimní sewalong zaměřit. Pozítří jedu do Ostravy, tak se zastavím pro žíněnku do (http://www.alkatex.cz/), jak mi psala paní… Číst vice »

Ateh
7 let
Odpověď na komentář  Mirka

Mirko, nechci vás zklamat, ale s ohledem na to, že autorky Stehu se vyžívají především ve vysoce kvalitních přírodních materiálech a jejich ušlechtilých směsích, v obchodě paní Windsorové nejspíš příliš nepochodíte. Prodává především syntetiku v cenách ne zrovna mírných, vlněné látky se u ní objevují jen okrajově a v průmerné kvalitě za nadprůměrné ceny.
Pokud budete mít zájem nakouknout do šicího “kutlochu”, včas se ozvěte, můžete mě navštívit.

Mirka
7 let
Odpověď na komentář  Ateh

Moc děkuji za upozornění, měla by jste pro nás jiný typ na prodejnu metráže v Olomouci? Na netu jsem našla ještě prodejnu Terry mody na Dolním náměstí. Vaše pozvání k návštěvě nás moc potěšilo, velice rády bychom se k Vám podívaly (podle Vaší přezdívky Ateh, je mi Vaše práce známá jak z Šicího fóra, tak z facebooku). Zatím se předběžně chystáme do Olomouce v pátek 16. 9., pokud by jste na nás měla čas, můžete nám dát vědět na můj mail Anteatesal@seznam.cz? Děkuji.

Renee
Renee
7 let

Skvělé!! Namotivovala jsem se k ušití kabátu tím, že jsem vyhodila starý, takže mi nic jiného nezbyde. NUTNĚ potřebuju vědět všechno, co je k šití klasického kabátu potřeba. (Prozatím dumám, zda risknout látku z AliExpressu.)
I to ostatní zní výborně, díky.

Hannnah
Hanka
7 let

Super, tak to už se opravdu moc těším!
Přiznávám, že každý den s napětím otvírám vaše stránky s nadějí, že přibyl další článek 🙂 .

Adéla
Adéla
7 let

Jéjé, já ještě zdaleka nedokončila hromadné šaty. Ale už se těším na nové články, krásně se to čte. A hlavně mě to inspiruje a motivuje.

12
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x