6.6.2016 | Barbora Jana | 3 komentáře

Šijte s námi šaty Burda 101 2/2011 – Harmonogram

Určitě jste zvědavé, kdy už začneme šít! Máme pro vás harmonogram veškerých prací. Tempo šití se bude řídit nejnáročnějším a tím i nejdéle trvajícím modelem – Janinou couture verzí. Díky tomu budete s námi stíhat šít i Petřinu nebo Bářinu verzi, ačkoliv jste začátečnice, nebo jen mírně pokročilé.

Takže jak budeme postupovat?

1.týden (6.-12.6.): designové změny střihu, střihy na různé typy sukní, úpravy střihu dle postavy

2.týden (13.-19.6.): položení střihu na látku, nastříhání, stabilizace okrajů

3.týden (20.-26.6.): záševky, boční a ramenní švy, všití kapes, sešití sukně

4.týden (27.6.-3.7.): spojení živůtku a sukně, všití zipu, záložky

5.týden (4.-10.7.): sešití podšívky, všití podšívky

Už tento týden se tedy můžete těšit na příspěvky o tom, jak změnit střih sukně, nebo jak se vypořádat se svislejšími rameny!

0 0 hlasů
Article Rating
Článek pro Vás napsala Barbora Jana (06.06.2016/6:15)
Kategorie: šaty Burda 101 2/2011, Šijte s námi, Zdarma
Odebírat
Upozornit na
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější
Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Monika
Monika
7 let

Hlásím, že taky mám na papíře, tedy půjčenou z knihovny. Ale nakopírován vršek a se sukní počkám na naše lektorky;).. Zatím by to s náročností modelu docela šlo… ty dva papírové díly… 😀 Jen mi burďácké tabulky (standardně) úplně nesedí. Různé míry vršků mi vychází od vel. 38 po 42. Navíc mi příjde dost hluboký výstřih, ale to se uvidí na zkušebním. To zas bude úprav ;)… Třeba se konečně dozvím jak na to a ne jen tak halabala někde něco ubrat, přidat a pak už nikdy nezopakovat :). Dost mě zajímá jak smysluplně a hlavně stoprocentně dobře přenášet změny… Číst vice »

HelaF
7 let

Moc se na společné šití těším, počítám se do začátečnic. Burda připravená, mám si nakopirovat střih a ušít ze zkušební látky vršek? Taky se moc těším na instrukce jak upravovat střih. Budou vycházet články každý týden ke konkrétnímu tématu postupu?

Jana
Admin
7 let
Odpověď na komentář  HelaF

Nakopírujte si střih a můžete ušít zkušební model. Články budou vycházet zhruba 2x týdně. Tento týden je výjimka, bude jich víc. Dnes o designových změnách, čeká nás ještě článek obecně o úpravách na postavu a úpravy, které jsme dělaly konkrétně my.

3
0
Děkuji za vaše názory, prosím komentujte.x