12.2.2016 | admin | 8 komentářů

NOVÝ WEB!

088

Proč web o šití? Zdá se to možná jako chodit s dřívím do lesa – jen člověk otevře internet, valí se na něj spousta tutoriálů, blogů, článků o šití, většinou však pouze v angličtině, případně nejsou informace úplně ucelené. Knihy o šití se vydávají prakticky jen začátečnické, takže pokročilejší se většinou bez cizího jazyka neobejdou.

Z toho důvodu jsme se rozhodly založit nový magazín o šití, kde si to své najdete, ať už jste se rozhodly pro šití včera, nebo šijete dvacet let. Vždy je totiž prostor se někam posunout! 🙂

Článek pro Vás napsala admin (12.02.2016/10:12)
Kategorie: Odstřižky...

8
Leave a Reply

Please Login to comment
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
VěraReneeHavrennNoraMonika Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší
Upozornit na
Jana
Host
Veronika

Skvělé, už se těším na články!

Marie P.
Host
Morgainne

Super, hned si dávám do oblíbených a těším se na články 🙂

Ilona
Host
ilona

to je to, co jsem hledala a nenašla. držím pěsti, ať vám síla a chuť vydrží a zásobujete nás svými tvrdě nabytými zkušenostmi. dík a těším se na každý článek.

Monika
Host
Monika

Já taky děkuju za nové stránky, taky už vás mám v záložkách. Jen jestli vydržíte a nasypete nám sem hrozně moc informací – nebyl by někde seznam článků? Nebo tak něco? Ještě jednou díky, obdivuju kdo jde takhle s kůží a vědomostmi na trh :).

Havrenn
Host
Havrenn

Diky moc. Sem budu rada chodit.

Renee
Host
Renee

Prima, moc se těším!!!

Věra
Host
Věra

Skvělý web,
ačkoliv je mi 70 a kdysi jsem dost šila podle Burdy, nestačím se divit, jak jsou mé znalosti omezené. O vyšší krejčovině vůbec nic. Jste moc fajn, fandím vám a určitě se ráda poučím z vašich článků.
Hodně dobrých nápadů vám přeje Věra.